Przesyłanie pracy

Autorzy proszeni są o uważne sprawdzenie zgodności swojego formularza zgłoszenia i artykułu z następującymi zaleceniami:

  1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb czasopisma "EduAkcja. Magazyn edukacji elektronicznej" (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883). Ponadto przyjmuję do wiadomości, że mam prawo do zmiany swoich danych w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe.
  2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji związanych z publikacją w czasopiśmie "EduAkcja. Magazyn edukacji elektronicznej" w trybie art. 10 pkt 2 Ustawy z dnia 18.07.2002 "O świadczeniu usług drogą elektroniczną".

UWAGA! W razie nieprzestrzegania zaleceń publikacyjnych redakcja zastrzega sobie prawo do zwrotu formularza zgłoszenia i artykułu.

Artykuł oraz kartę zgłoszenia należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.